English䌓體中文简体中⽂
(852) 6090 8558

Location

Total 16 items

 Av. Eugène-Pittard, 1206

Av. Eugène-Pittard, 1206

Geneva, Switzerland

1,905 sq ft (Saleable)

Bathroom

1

Bedroom

3

Price (HKD):
By Offer
Sole AgentNew Listing
Baccarat Residences Saadiyat

Baccarat Residences Saadiyat

Saadiyat Cultural District, , Abu Dhabi, UAE

Westminster Tower

Albert Embankment, London, SE1, London, United Kingdom

London, United Kingdom

1,572 sq ft (Saleable)

Bathroom

1

Bedroom

3

Price (GBP):
$5.40M(@ $3,435.00)
The Peninsula Residences Shanghai

The Peninsula Residences Shanghai

Shanghai, China

Price (HKD):
By Offer
Mandarin Oriental Residences

Mandarin Oriental Residences

Saadiyat Cultural District, Abu Dhabi, UAE

Abu Dhabi, UAE

9,291 sq ft (Saleable)

Bedroom

5

Price (HKD):
By Offer
Oval Village

Oval Village

Oval, London, SE11, London, United Kingdom

London, United Kingdom

1,163 sq ft (Saleable)

Bathroom

2

Bedroom

3

Price (GBP):
$1.55M(@ $1,333.00)
Wimbledon Bridge House

Wimbledon Bridge House

Wimbledon, London, United Kingdom

London, United Kingdom

1,227 sq ft (Saleable)

Bathroom

1

Bedroom

2

Price (GBP):
$1.23M(@ $998.00)
Four Seasons Place

Four Seasons Place

145, Jln Ampang, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Wilaya, Kuala Lumpur, Malaysia

Kuala Lumpur, Malaysia

11,000 sq ft (Saleable)

Bathroom

6

Bedroom

7

Price (HKD):
$96.00M(@ $8,727.00)
The Wardian

The Wardian

2 Wards Place London E14 9ZD, London, United Kingdom

London, United Kingdom

1,046 sq ft (Saleable)

Bathroom

2

Bedroom

2

Price (GBP):
$1.25M(@ $1,195.00)
Ueno Hotel

Ueno Hotel

1-chome, Shitaya, Taito City, Tokyo, Japan

Tokyo, Japan

Price (JPY):
$5.00B
Clover Ginza

Clover Ginza

2-chome, Ginza, Chuo City, Tokyo, Japan

Tokyo, Japan

Price (JPY):
$13.50B
Go to
Sotheby's Logo
(852) 6090 8558